Київську обладміністрацію очолив Михайло Бно-Айріян. Що про нього відомо?

Фото: прес-служба президента Об этом сообщает pavlonews.in.ua со ссылкой на СМИ.Президент Володимир Зеленський призначив нового голову Київської обласної державної адміністрації. Ним став 35-річний Михайло Бно-Айріян. Зеленський вручив йому посвідчення у Бориспільській адміністрації.

Новий голова ОДА заявив, що повністю змінить підходи у бік прозорості та клієнтоорієнтованості. Мешканців Київщини він назвав клієнтами, роботу адміністрації – сервісом.

Фото: facebook.com/mykhailo.bnoairiianВін планує перетворити область на регіон для підприємництва. За його словами, про відкриття власної справи мріють 40% мешканців Київщини.

З жовтня 2018 року Київську ОДА очолював Олександр Терещук, колишій міліціонер і посадовець МВС.

Дивіться інфографіку: Скільки жителів передмість щодня в’їжджають до Києва?

Фото: facebook.com/mykhailo.bnoairiianМихайло Бно-Айріян народився в Баку, Азербайджан, а школу закінчив у Львові. Вищу освіту здобував у Київському університеті імені Шевченка (економіста-міжнародник і перекладач з арабської мови) та Московському інституті міжнародних відносин (за спеціальністю «міжнародний нафтогазовий бізнес»).

Спершу працював у Міністерстві закордонних справ, потім радником у Кабінеті міністрів. 2015 року очолив управління європейської інтеграції Міністерства енергетики. З 2016 року був директором з комунікацій в «Укренерго».

У декларації Бно-Айріяна вказано, що він володіє квартирою у Львові та земельною ділянкою у селі Погреби Київської області. За минулий рік заробив майже 3,4 мільйона гривень. Дружина має позашляховик Range Rover 2011 року.

Нагадаємо, муніципалітет Києва неодноразово заявляв про плани об’єднати столицю та міста-супутники в агломерацію.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/07/10/kyyivsku-obladministratsiyu-ocholyv-myhajlo-bno-ajriyan-shho-pro-nogo-vidomo/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя