У лісах Радомишльського району виявили загиблих диких свиней з ознаками небезпечного захворювання

У лісах Радомишльського району виявили загиблих диких свиней з ознаками небезпечного захворювання

Про випадок АЧС у дикій фауні повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області. Об этом сообщает 52kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

04.11.2019 р.на території мисливських угідь Радомишльського району було виявлено 2 трупи диких свиней, результатами дослідження відібраного паталогічного матеріалу підтверджено виявлення ДНК вірусу африканської чуми свиней.


Групою швидкого реагування, до складу якої увійшли представники Радомишльського районного управління ГУ ДПСС у Житомирській області та фахівці районної лікарні ветеринарної медицини , було проведено епізоотичне розслідування. Так, спеціалістами було здійснено заходи з ліквідації захворювання: трупи тварин спалені на місці їх виявлення, шар грунту піддано обробці дезінфікуючими засобами.


Заходи з недопущення поширення збудника АЧС тривають, ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області.


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/u-lisah-radomishlskogo-rayonu-viyavili-zagiblih-dikih-sviney-z-oznakam-10962169.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя